Anti-Glamour Life:)

Объявление

Убить гламур в наших силах!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Anti-Glamour Life:) » Other » Димна Суміш


Димна Суміш

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Біографія:
З яких би точок зору не аналізувати цю групу, зрозуміло, що за нею стоїть незаперечний факт рокмузики. І якщо і існує „мовне визначення” стилю музики, що посприяло б розумінню їхньої творчості, то це назва, яку вони самі для себе придумали -„димна суміш”. Одним з досить цікавих аспектів останнього часу, полягає в тому, що назва „димна суміш” вже забарвлена таємницею, не дивлячись на те, що виникла вона не так вже і давно. Існує багато легенд, які б могли пояснити саме таку назву: одні стверджують, що це все страшне наркоманське минуле, пам’ять про яке лишилась тільки в назві, другі – що назва така пояснює експерементальний підхід музикантів до своєї творчості, в якій присутні інградієнти усіх стилів і напрямків музики, треті – це дим від прянощів Сходу, що останнім часом все частіше помітний на концертах. В будь-якому випадку, це все може бути вагомим аргументом, як і те, що все в житті плинне і з часом перетвориться на дим...

       Зрештою, в кінці 90-х було мало українських рок груп, які б сильно захопили уяву молоді, в порівнянні з високоякісними інвалютними аккордами, і за звучанням і за ідеями. В той же час чернігівська група „Димна Суміш”  мала незаперечну перевагу – справжню щирість своїх текстів, справжній драйв у своєму звучанні. Новітній погляд на те, якою має бути українська андеграунд рок-група різко відрізняла її від інших груп 1999 року, що і принесло їй перемогу на фестивалі „Червона Рута 99”. Можемо вважати це початком створення групи і впевненого утвердження на музичному просторі України. Тут буде доречно пригадати Соню Пащенко та  Женю Вировця, які поруч з Сашою Чемеровим були вокалістами в групі зробили неоціненний вклад в творчу діяльність групи, як то загадковий музичний інструмент „віровец”. Після того було безліч музичних конкурсів, фестивалів і перемог, як і змін в складі „Димної Суміші”. Пісні того часу лишилися  лише в пам’яті багатьох відданих шанувальників і в приватних колекціях одиниць.”Все хороше, що ви можете почути в нашій музиці - це від бога. Все погане - від нас”-каже група.
В будь-якому випадку це вже інша суміш, і її склад такий:
Саша Чемеров – вокал, вировець
Олександ Гущин – барабани
Сергій Мартинов – гітара
Ігор Гержина – бас

Саша Чемеров:

Саша Чемеров каже, що:  народився 4 серпня 1981 року в м.Чернігові, в родині адміністратора та стюардеси. Не дивлячись на часту симуляцію контактів з позаземними істотами, зростав як звичайна дитина: дитсадок, початкова школа.
Музикою зацікавився в тому ж самому дитинстві. В п’ятирічному віці грав на дитячому барабані, пізніше, співав під програвач. Ще пізніше чув від батька «Піснярів», «Beatles» та інше під гітару. В шостому класі почув на польському радіо дивну речитативну музику і захопився. В школі всі сміялись з широких штанів, а вчителі водили в перукарню. В чотирнадцять років вперше почув «Nirvana», «Doors», «Aerosmith» та ще кілька не вартих уваги гуртів. Почав вчитися грі на гітарі та приймати допінг. Співав кавера улюблених груп у складі «The Bag» та цікавився окультними науками. На початку 1996 року виникла група «Торба», до складу якої, крім мене, входили майбутні басист та гітарист «Димної Суміші». Ми жили в одному місті, вчилися в одній школі, зростали в одному районі (з басистом навіть жили в одному домі). Попереду були два роки хіппізму, шаманізму та непрофесійної музики. В 1998 році – розпад групи «Торба», та знайомство з нинішнім барабанщиком «Д.С.» Сашком Гущиним.
Далі – мій переїзд до Києва на навчання та паралельна підготовка до «Червоної Рути 99». Гурт ще не мав назви, і до його складу входило

шість чоловік. Перед виступом з’явилась назва, після – успіх.
Кожного понеділка запізнювався на навчання після вихідних проведених у репетиційному підвалі мого будинку в Чернігові. Концерти в клубах Києва та інших міст, легкі та не дуже пригоди, філософія, психологія. Гурт залишають наші друзі: Соня Пащенко(вокал) та Женя Віровець (вокал) – винахідник магічного інструменту.
В 2000 році зустріч з Євгеном Ступкою на «Перлинах Сезону». Через декілька місяців переговорів переїзд до Києва решти учасників гурту. Далі почалися веселі пригоди під лозунгом: «Далеко від дома» та щільний графік пошуків форм та настрою. Виступи, контакти з публікою, депресії, хвилини радості, так звана «єдність», зацікавленість східною філософією, погані звички, записи в студії, знайомства і т. ін.
На почату 2003 року, маючи чотири записані треки та досвід: чорний та білий, гурт розійшовся з гітаристом – Сергієм Шейко. Я закінчую Університет культури по класу джазовий вокал
Далі були складні, але потрібні часи: концепція змінювалась, музиканти теж, зі швидкістю, приблизно, п’ять на місяць. Інструменти ходили по руках, з’являлися небезпечні думки.
Але з часом депресії та ліки втрачали актуальність: я все більше дивився на …, ми дивилися в майбутнє. До літа 2004 року ми дали, десь, біля десяти концертів з різними музикантами, доки не зустріли басиста – Ігоря Гержину. В цей час Сергій Мартинов вже опанував гітару. Він і знайшов Ігоря.
Взагалі-то життя «Д.С.», отже, і моє здається послідовною казкою – все було не випадково. І не випадково, що стара теза: «Секс, наркотики та рок-н-ролл» вже давно втратила свій сенс. Я вірю в щось глибоке та потойбічне.

Гущин Олександр:
Гущин Олександр-барабани, розповів так:
Дата ( з різдва Христова) 6.05.76.
Місце-народження
Планета: Земля (північна півкуля)
Материк: Євразія (центральна Європа)
Країна: Україна, Полісся, обл. Чернігівська
Місто: Чернігів
Дитячий садок
1983 загальноосвітня школа. + муз.студія (покинув)
1986 музична школа по класу баян
1990-91 шоу-театр „Принцеса” (сучасні танці, хіп-хоп), з якого періодично відраховували і до якого поновлювали.
У тому ж 91 закінчив 9 кл. школи і 5 кл. музичної школи.
91-91 вечірня школа. Однокласник, сусід по парті і партнер з футболу (фанат російського року і традиційної попси) Толік запропонував замінити барабанщика, що нещодавно поїхав, у групі, що грає панк рок ( тоді я вже відвідував зайняття  гри на барабанах).
Якщо не помиляюсь, було це восени (вересень) 1992. по ТВ  телекомпанія „ВИД” показувала „гарячу 20-ку” МТВ. 6те або 5те місце зайняла „Нірвана” – без слів ... і так декілька тижнів! Пізніше, у вищезгаданій вечірній школі, я дізнався що у одного мого однокласника є касета з записом групи “Nirvana” – “nevermaind”, але він мені її не дасть послухати, аргументуючи це тим, що вважає мене репером. Все ж таки через декілька тижнів він приніс мені касету на один день. Так в студії „Рок-ателье” я вперше записав собі на МК- 60 рок музику “Nirvana” – “nevermaind”.  Коли в мене запитали що записати на іншу сторону несподівано я сказав: „БІТЛЗ”. Ще там купив плакат Нірвани, коли на другий день забирав запис.  Дома не рухаючись і не дихаючи я прослухав всі пісні Нірвани до останньої, але коли почалися „Бітлз” я взяв акустичну гітару та почав підбирати, слухати, перемотувати і знову слухати, грати, підбирати. Потім в кімнату зайшов розлючений тато і вимагав, щоб я вимкнув цей іноземний мотлох.  Так я вперше відчув насолоду забороненого плоду під назвою „ROCK’N’ROLL”.
Коротше так:
1992 – перша група. Грали в гаражі.
1993 - друга „Важка Артилерія” (досвід прослуховування важкого року). Там я і познайомився з моїм майбутнім вчителем, безсумнівно кращому, Юрієм Борщовим – людиною, яка ввела мене у світ  “JAZZ”.
7 травня 1993- Перший виступ в складі „Важкої Артилерії” перед аудиторією ПТУ№ 18
11 вересня 1993- міжміський конкурс –фестиваль( другий в історії міста) приблизно 12 груп: хіппі, рокери, панки, металісти.
На саундчек групи „Кладбіще” не зміг прийти барабанщик. Тому їх лідер гітарист-вокаліст Дмитро Рядков запропонував мені приєднатися до їхньої групи.Пізніше назва була змінена на “Vigilia Mortorum”(Едгар По „ Бдение по усопшим”).
1995 -  подорож до Санкт – Петербургу у складі  “Vigilia” з виступами у місцевих клубах та радіоефірами. (Склад: вокал-Діма Рядков, барабани –Я, бас гітара-Влад Зелінський(тепер грає в групі „Андерсон”).
Червень 1996 мене забирають в армію ПГГ „Десна” Служу народу України.
12 листопада ДМБ – 97
м.Чернігів. поряд з моїм будинком знаходилась репетиційна база. Там проходили репетиції  і групи „Tilt” (вокаліст Руслан-тепер група „Андерсон”)
літо 1998 -„Літній театр”, концерт. Я виступав у складі „Tilt”. А Саша(вокал) і Сергій(бас) з групою „Торба”.
Вересень 1998- Саша Чемеров запропонував приєднатися до Торби перед виступом у конкурсі „Червона Рута”. Ми не пройшли, але репетицій  не припиняли. Склад:
Соня – вокал
Саня – вокал
Вировець Женя – вокал
Сергій - гітара
Сергій -  бас
Я – барабани
Жовтень 98 Саша пропонує прийняти участь в київському відбірковому турі фестивалю „Червона рута”. На репетиції, вже в вищезгаданій репетеційній базі, при заповненні анкети учасників фестивалю виникло питання назви групи. Всім сподобалось слово „Суміш”.


Мартинов Сергій:
„ За всю свою біографію висловлюю подяку Батькам”
Мартинов Сергій В’ячеславович  (Басіла)
Народився 3.12.82. в м. Чернігів. Дитинство і юність пройшли в містах Чернігів та Токмак, часта зміна місць проживання та шкіл в цей період залишили свій слід в становленні особистості, саме тоді захопився музикою.
Розповідає, що одного разу влаштував рок-концерт на кухні. Тато сприйняв це неоднозначно-почав сваритись. А він розбив гітару. Тоді йому було 15, і на той час він вже був знайомий з Сашою Ч.  Перший бас купив в Священика.
Провчився 1 рік в музичному училищі з класу контрабас, грав класику, що сталося потім і чому провчився лише 1 рік невідомо.
В 2000 році вступ до КНУКІМ, у тому ж році „Димна Суміш” переїздить до Києва. „Ми просто хотіли грати музику, загалом в нас був і не найкращий життєвий досвід. В 2003 пішов з групи гітарист (С. Шедко) і після різноманітних експерементів зі складом я змінив бас на гітару (хоча дуже мрію про акустичну бас-гітару...).  Зараз закінчую навчання. 3.12.2005 в день народження мене і  групи, несподівано, під час виступу на Майдані ми записали альбом”.

Гержина Ігор:
Гержина Ігор Віталієвич, народився 27. 07. 74. в м.Ставрополь. 1980-1991 – навчався в загальноосвітніх школах м. Ставрополя, м. Магадана, м. Добропольє  Донецької області.
1991 - 95 навчався в музичному училищі (естрадне відділення) по класу бас-гітара. Одночасно грав в ансамблях „Агресія”, „Железная  прислуга Люцифера”, “ Owerdoze”,
“Screwdriver” та „Христофор Бонифатьич” а також працював в ансамблі пісні та танцю „Донбас”.
1998 – 2001 м. Москва. Працював та грав в групах  „Джонатан Бультерьеррра”, „ Реверс”, „Роман Рябцев”, „Галла”, „Robit Hill”
2001-2005 м. Київ. Грав у „Маракеш”. Граю в „Мама” іноді „Папа” ііііі „Димна Суміш”-завжди”,- розповідає Ігор.
Про спогад з дитинства, пов’язаний з музикою: „гра на віртуальній гітарі перед дзеркалом”
„Знаєш, мене не цікавить, чи вписуємось ми в формат. Думаю ми знаходимось десь посередині - між хардроком і комерційною музикою. І мені таке положення речей подобається, по-справжньому хороші музиканти повинні займати саме таку нішу – між музикою і комерцією”. Потім він замовкає і сміється : „Знаєш, не люблю я розмови про цю всю фігню.”

0

2

Текст пісні ГЕРОЙ:

НЕСПОДІВАНЕ ТЕПЛО ЗАЧЕКАЙ МЕНЕ Я ЙДУ
НЕСПОДІВАНЕ ТЕПЛО ЗАЧЕКАЙ Я ЙДУ
ВПЕРЕД
І НЕХАЙ ТАМ ПІД НОГАМИ БИТЕ СКЛО
Я ХОЧУ ЩЕ БІЛЬШЕ
І ВІН ДАЄ МЕНІ
ЩО?
ТЕ ЩО ТРЕБА ЗАПОВНИЛО ТІЛО
ВБИЛО
З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ
ТЕ ЩО БУЛО ЗАПОВНИЛО ДУЛО
ВБИЛО
З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ
ТЕ ЩО ТРЕБА ЗАПОВНИЛО ТІЛО
ВБИЛО
З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ
Я ХОЧУ ЩЕ
ТРИМАЙ ТРИМАЙ ТРИМАЙ ТРИМАЙ СЕБЕ
НЕСПОДІВАНЕ ТЕПЛО ЗАЧЕКАЙ МЕНЕ Я ЙДУ
НЕСПОДІВАНЕ ТЕПЛО ЗАЧЕКАЙ Я ЙДУ
ВПЕРЕД
І НЕХАЙ ТАМ ПІД НОГАМИ БИТЕ СКЛО
Я ХОЧУ ЩЕ БІЛЬШЕ
І ВІН ДАЄ МЕНІ
ЩО?
ПРИСПІВ
З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ
З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ
З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ
З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ

ТЕ ЩО ТРЕБА ЗАПОВНИЛО ТІЛО
ВБИЛО
З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ
ТЕ ЩО БУЛО ЗАПОВНИЛО ДУЛО
ВБИЛО
З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ
ТЕ ЩО ТРЕБА ЗАПОВНИЛО ТІЛО
ВБИЛО
З НЕБА ВПАВ ГЕРОЙ
Я ХОЧУ ЩЕ
ТРИМАЙ ТРИМАЙ ТРИМАЙ ТРИМАЙ СЕБЕ
В РУКАХ

0

3

Текст пісні "Стіна":
МІЖ  НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА Є Є
ЦЕ ВСЕ ЩО В МЕНЕ Є
НЕ ПРОТИДІЙ НАВЧИСЯ ПЛАВАТИ В БРЕХНІ
МІСТО ЗНОВ В ВОГНІ
В ТРЮМІ ПОВНО – БАЙДУЖЕ МЕНІ
А НА ВСІ ПРОБЛЕМИ Я ПЛЮВАВ
ВОРОГ СИСТЕМИ НОМЕР 1 А. А. А. А. А.
ЦЕ ПО-ПЕРШЕ
А ПОДРУГЕ ЗНАЄШ Я НЕ БУДУ НАВІТЬ ТВОЇМ ДРУГОМ
СТРИМАТИ НАПРУГУ НЕМОЖЛИВО
СЛУХАЙ
Я НЕ З ТИХ ЗОМБІ ЩО ХОДЯТЬ ЗА ПЛУГОМ
СЛУХАЙ
Я НЕ З ТИХ ХТО ЗАЛИШАЄ ЧОРНІ СМУГИ
ЯК ЦЕ ТАК? ТИ СМІЄШСЯ ТЕБЕ МАЙЖЕ КОХАВ
ЯК ЦЕ ТАК? ТИ НЕ ДАВАЛА Я НЕ БРАВ
ПОГАНО
НЕГАРНО БУЛО МЕНІ
ТАКА ІСТОРІЯ
ХТО ТИ ТЕПЕР І ДЕ ТВОЯ ТЕРИТОРІЯ?
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
ДОЗВОЛИТИ СТІНАМ ПЕРЕТВОРИТИСЯ В ПІСОК
ПІЗНО ЛАМАТИ СТІНИ
ДОСИТЬ
ТАК Я КОЛЮЧИЙ
ЗАЛИШИШСЯ САМА
Я ВИРІШИВ САМ ЦЕ
ВЖЕ ЗАПІЗНО МІНЯТИ ЩОСЬ ХА
НЕ СПАСЕ
ЩОБ ДЕЩО МАТИ   
ТРЕБА РОБИТИ СВОЄ
А ТАКИХ ЯК ТИ БАГАТО
ЗАБУЛА ДЕЩО
СТІНКА НА СТІНКУ
СТІНКА НА СТІНКУ І ЗНОВУ СТІНА
ТВІЙ МЕД НЕ ДОПОМОЖЕ
БУДЕ ВІЙНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
СТІНА СТІНА СТІНА
РУКИ ЛИПНУТЬ - МЕД
ОЧІ ЛИПНУТЬ ЦЕ – ТЕЖ МЕД
ТВОЄ СОЛОДКЕ Й НЕЦІКАВЕ ЖИТТЯ
Я НЕНАВИДЖУ ТЕБЕ
НЕНАВИДЖУ
ЩОБ КИМОСЬ СТАТИ ТРЕБА РОБИТИ СВОЄ ТАК МІЖ НАМИ СТІНА «БУМ» ЦЕ ВСЕ ЩО В МЕНЕ Є СТІНКА НА СТІНКУ СТІНКА НА СТІНКУ І ЗНОВУ СТІНА ПРОСТО ЙДИ ТЕПЕР ТИ БУДЕШ ОДНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
Я БУВ ВІДВЕРТИМ
А ТИ МАБУТЬ ПРОСТО …
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА
МІЖ НАМИ З ТОБОЮ ЗАВЖДИ СТІНА

Текст пісні "Молоток":
Я САМ СОБІ ПАТОЛОГІЯ     
ХТО МІЙ ВОРОГ? Я САМ СОБІ ВОРОГ
Я ВИННИЙ В ТОМУ ЩО КРИГОЮ СЕРЦЕ - ПАТОЛОГІЯ
ОЧІ ПИЛОМ ЗАСИПАНІ
САМ СОБІ
НЕ МАЮ ЗМОГИ ПО ІНШОМУ – ТО МОЯ ПСИХОЛОГІЯ
ДАЛІ БІЛЬШЕ
ГІРШЕ ВЖЕ НЕ БУДЕ
БО Є ЩЕ СИЛА ПОРУЧ
Я ВСЕ ЗАБУДУ Я ВСЕ ЗАБУДУ
ХАЙ НАСТАНЕ ДОЩ
НАБРИДЛО ЧЕКАТИ НЕ ХОЧУ
ОСЬ ЩО Я СКАЖУ
ПРОКИНУ СОНЦЕ
І РОЗТАНУТЬ ОЧІ
ГОРИ ГОРИ ГОРИ МОЄ КРИЖАНЕ СЕРЦЕ
НЕ КАЗКА І НЕ СОН
ПІШОВ ХОДИТИ ЦВЯХ ЗА ЦВЯХОМ МІЙ МОЛОТОК
РОЗБИВШИ СКЛО
КОВТОК ПОВІТРЯ
СВІЖОГО ВІТРУ КОВТОК
ЧУЄШ МЕНЕ? МОВЧИ
ЗАКРИЙ СВОГО РОТА СПИНИ ЖАРТИ
КРИЖАНІ НОЖІ СОРОМУ (ЩЧА)
ШМАТКАМИ СЕРЦЕ НЕ ВАРТО РІЗАТИ
КАЗАТИ КРАСИВІ СЛОВА
ЗАБУДОВАНІ ВЕЖАМИ БІЛЬШЕ СИЛИ НЕМА
Я ЦЕ ЗНИЩУ Я ЦЕ ЗНИЩУ
РОЗУМІЄШ
ДАЙ МЕНІ ЗРОБИТИ НАПЕВНО ВСЕ ТАК ЯК ТРЕБА
ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ
ВСЕ ПІД НЕБОМ
ТИ ПІД НЕБОМ
Я ПІД НЕБОМ
ХАЙ НАСТАНЕ ДОЩ
НАБРИДЛО ЧЕКАТИ НЕ ХОЧУ
ОСЬ ЩО Я СКАЖУ
ПРОКИНУ СОНЦЕ
І РОЗТАНУТЬ ОЧІ

ПРИСПІВ 2Р.
ГОРИ ГОРИ І ЦЕ ВАЖЛИВО
ВАЖЛИВО ЦЕ
ВАЖЛИВО ТЕ
ВАЖЛИВО ВСЕ ХА ХА
АЛЕ МЕНІ ЦІКАВІШЕ
КОЛИ ТЕМНІШЕ НІЖ ЗАРАЗ
РЕАЛІЗМ ХА
МЕНІ СТРАШНІШЕ БУЛО РАНІШЕ
ТАК
НІХТО ТОДІ НЕ БАЧИВ ПЛАЧУ
ЗАЗНАЧИВШИ ЖАХ
ПІШОВ ХОДИТИ ЦВЯХ ЗА ЦВЯХОМ МІЙ МОЛОТОК
СТРИБАЄМО ВИЩЕ ПРИГ  СКОК
ЧЕРЕЗ МІСТОК Я ВТІК
ТЕПЕР Я СІВ СОБІ ТА ЧЕКАЮ
ТЕПЕР ТВОЯ ЧЕРГА ІТИ НА МІЙ БІК
І ЦЕ ВАЖЛИВО
ВАЖЛИТВО ВСЕ
ВАЖЛИВО ТЕ ЩО Я ВТІК
ПРИСПІВ 2Р.

0

4

текст пісні "Разом":

РАЗОМ
В НАС Є СПІЛЬНИЙ ЧАС
ЩЕ В НАС СПІЛЬНИЙ ДІМ ТА ШЛЯХ
ХАЙ РІЗНІ СХЕМИ
Є СОТНІ ПИТАНЬ ПРО ПРАВА НА ВЛАСНУ ВОЛЮ
І ПРОБЛЕМИ Є

КОЖНОМУ СВОЄ
ТОЖ  ЩО В НАС Є?
ХТО МИ Є  РАЗОМ?
(2 рази)

В НАС Є СПІЛЬНИЙ ДЕНЬ
ЩЕ В НАС СПІЛЬНА НІЧ
МИ РАЗОМ ХАЙ НЕ ПОРУЧ
ТАК! МАЄМ ПЕВНИЙ ПЛАН
ВІДКРИВАЮ ДВЕРІ І ІДЕМ ПРАВОРУЧ

ПРИСПІВ (2 рази)

В НАС Є СПІЛЬНИЙ ЧАС
ЩЕ В НАС СПІЛЬНИЙ ДІМ ТА ШЛЯХ
ХАЙ РІЗНІ СХЕМИ
В НАС Є СПІЛЬНИЙ ДЕНЬ
ЩЕ В НАС СПІЛЬНА НІЧ
МИ МАЄМ СПІЛЬНІ ТЕМИ

ПРИСПІВ  (2 рази)

КОЖНОМУ СВОЄ
ТОЖ ХТО МИ Є РАЗОМ РАЗОМ РАЗОМ …

0

5

а мне нравицца "До побачення кохання"

0

6

а мне нравиться "Герой" и "Стіна"

0

7

Серёгу знаю!Неплохой парень!Был не раз в гостях у этой группы!Ребята молодцы!Стараються.

0

8

мне нравится ихняя последняя "В країні ілюзій"

0


Вы здесь » Anti-Glamour Life:) » Other » Димна Суміш